Przed Sejmem przeciwnicy nowelizacji ustaw sądowych zorganizowali demonstrację. Przyszło na nią bardzo niewiele osób, ale wśród nich znaleźli się znani przeciwnicy reformy sądownictwa - sędzie Igor Tuleya, były szef TK Andrzej Rzepliński, a także szef Fundacji Batorego prof. Aleksander Smolar.
Mało nas. Wiedziałam, że nas będzie mało
— usłyszał żale jednej z uczestniczek manifestacji reporter wPolityce.pl.
Wyjątkowo niska frekwencja na organizowanej przez KOD demonstracji zdaje się wskazywać, że coraz mniej osób jest zainteresowanych tym, aby bronić interesów „kasty”.
tkwl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/483706-fatalna-frekwencja-na-demonstracji-kod-przed-sejmem
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.