Klaudia Jachira co prawda przeprosiła za skandaliczne zdjęcie z transparentem „bób, humus, włoszczyzna”, które zrobiła sobie przed pomnikiem Armii Krajowej, ale jak słusznie zauważył Samuel Pereira, kandydatka KO nie przeprosiła za swoje inne skandaliczne wystąpienia.
Sławomir Nitras próbował przekonywać, że politycy PO odcięli się od „wybryków” Klaudii Jachiry, a jednocześnie przyznał, że została ona „zmuszona” do tego, aby przeprosić. Trudno więc uwierzyć, że żałuje tego, co zrobiła i że nie powtórzy się, to więcej.
Jarku, po co kłamiesz? przecież się odcięliśmy. Odcięła się Kidawa-Błońska, odciąłem się ja, odcięło się wielu innych. Zmusiliśmy panią Jachirę do tego, aby za te niemądre słowa przeprosiła
—przyznał Sławomir Nitras.
Słuszną uwagą na Twitterze podzielił się szef portalu TVP Info Samuel Pereira.
Pośle @SlawomirNitras, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. PO odcięła się, a Jachira przeprosiła TYLKO za „Bób hummus włoszczyzna”. NIKT nie przeprosił za: kpiny z osób chorych psychicznie; drwiny ze znaku krzyża i ofiar Smoleńska; przyklejanie swastyki do polskiej flagi
—napisał na Twitterze.
kk/Twitter
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/466162-nitras-sie-wygadal-zmusilismy-jachire-aby-przeprosila
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.