Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas wystąpienia we Włocławku zapewnił, że rząd nie chce podwyższyć przedsiębiorcom składki na ZUS. Zapowiedział, że jego partia obniży ten podatek.
Mówią, ze chcemy podwyższyć ZUS. To kłamstwo
— powiedział prezes PiS.
Chcemy obniżyć
— podkreślił.
Stwierdził, że Polska nie może być krajem taniej siły roboczej.
To musi się skończyć
— ocenił.
Postęp gospodarczy, którego potrzebujemy, musi się opierać na nowych technologiach i nowych metodach organizacji pracy
— dodał.
Polityka zrównoważonego rozwoju ma służyć zmniejszaniu różnic
— podkreślił.
Chodzi o to, by Polska szła do przodu podnosząc poziom życia w sposób sprawiedliwy
— dodał.
CZYTAJ WIĘCEJ: Jarosław Kaczyński we Włocławku: „Chcemy, żeby Polska szła do przodu i rozwijała się w sposób sprawiedliwy”
ems/Twitter
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/464588-prezes-pis-mowia-ze-chcemy-podwyzszyc-zus-to-klamstwo
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.