Prezydent USA Donald Trump przełożył w czwartek zaplanowaną na 1 i 2 września wizytę w Polsce. Przemawiając w Ogrodzie Różanym Białego Domu, uzasadniał to nadciągającym nad Florydę huraganem Dorian. Zapowiedział, że uda się do Polski w bliskiej przyszłości. Zamiast Trumpa do Polski przyleci wiceprezydent USA Mike Pence. Zdaje się jednak, że politycy opozycji zupełnie nie zwracają uwagi na to, że wizyta ma być przełożona i na wielkie niebezpieczeństwo, zbliżające się do wybrzeża USA.
CZYTAJ RÓWNIEŻ: Trump odwołuje podróż do Polski. Powodem jest huragan. Poinformował Andrzeja Dudę, że chce zrealizować wizytę w najbliższych miesiącach
Zdaniem wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja, wpływ na decyzję Donalda Trumpa mogła mieć afera w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Bardzo niedojrzały komentarz pojawił się także na koncie Tomasza Lisa.
Zdaniem Sienkiewicza, jest to ostatnie ostrzeżenie.
wkt/TT
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/461613-totalna-opozycja-juz-znalazla-winnego-decyzji-trumpa
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.