Gdyby to był wiec spontaniczny, białostocczan, to wziąłbym w nim udział. Natomiast jest to wiec sygnowany „trzema tenorami”, jak sami się określili
—mówił na antenie TOK FM prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.
Prezydent Białegostoku powiedział, że nie weźmie udziału w proteście lewicy „przeciwko przemocy”.
Gdyby to był wiec spontaniczny, białostocczan, to wziąłbym w nim udział. Natomiast jest to wiec sygnowany „trzema tenorami”, jak sami się określili. W kontekście zbliżających się wyborów byłoby to odczytane bardzo politycznie i ja też to tak odczytuję
—wyjaśniał swoją decyzję Truskolaski.
Dziękuję za wszystkie wiece poparcia dla ofiar i dla Białegostoku w innych miastach. Natomiast Białemustokowi potrzebny jest w tej chwili spokój, wyciszenie, a nie najazd polityków
—dodał.
CZYTAJ WIĘCEJ: Opozycja zostawiła Biedronia na lodzie? Lider Wiosny robi dobrą minę do złej gry: Liczę na udział rządu i wszystkich partii w marszu
kk/TOK FM
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/456760-prezydent-bialegostoku-upomina-politykow-lewicy
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.