Pojawienie się partii Wiosna na polskiej scenie politycznej ewidentnie zdenerwowało Tomasza Lisa. Redaktor naczelny „Newsweeka” wykorzystał sprawę promocji LGBT w szkołach w Warszawie do ataku na partię Biedronia.
Od kilku dni mamy w Polsce wielką nagonkę na LGBT, czyli de facto na osoby homoseksualne. Czy najbardziej progresywna i walczącą podobno z wykluczeniami partia już zareagowała czy „to nie jej wojna”?
– napisał dziennikarz.
Po tweecie Lisa na koncie Wiosny pojawił się wpis dot. osób LGBT.
Unia Europejska to także prawa człowieka, mniejszości w tym #LGBT. Dla Wiosny to oczywistość, to są nasze wartości
– czytamy.
Lis był ewidentnie niezadowolony z wpisu partii Wiosna.
Czyli jak zająć stanowisko, żeby przypadkiem nawet nie drasnąć PIS -u i Kaczyńskiego. Żałosne
– przekonuje.
mly/twitter
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/437345-lis-podgryza-biedronia-oczekuje-reakcji-od-partii-wiosna
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.