Jesteśmy z panem marszałkiem Karczewskim umówieni na 27 lutego i oczywiście spotkam się z panem marszałkiem i będziemy o tym rozmawiać - powiedział Rafał Trzaskowski pytany przez reportera telewizji wPolsce.pl o spotkanie ze Stanisławem Karczewskim ws. budowy Pałacu Saskiego.
CZYTAJ WIĘCEJ: Karczewski: Będziemy odbudowywać Pałac Saski bez prezydenta stolicy, ale jestem gotów do rozmów
Jeszcze dwa dni temu marszałek Senatu informował, że nie ma odzewu ze strony władz Warszawy ws. Pałacu Saskiego. Marszałek Senatu był pytany na środowym briefingu na jakim etapie są rozmowy z warszawskim ratuszem ws. odbudowy Pałacu Saskiego.
Na żadnym
—odpowiedział Karczewski.
kk/PAP/wPolsce.pl
-
TYLKO DLA PRENUMERATORÓW – MAMY 100 KSIĄŻEK W PREZENCIE!
Każdy, kto teraz wykupi prenumeratę, otrzyma GRATIS książkę Andrzeja Fedorowicza „Słynne ucieczki Polaków”. Regulamin promocji dostępny jest TUTAJ!
W prenumeracie nawet do 40% taniej. Pospiesz się!
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/434108-tylko-u-nas-trzaskowski-spotka-sie-z-karczewskim
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.