Wyjątkowe spotkanie na szczycie klimatycznym w Katowicach. Andrzej Duda miał nietypowego gościa.
Polski prezydent spotkał się z Arnoldem Schwarzeneggerem – byłym gubernatorem Kalifornii, znanym aktorem pochodzącym z Austrii.
Odtwórca roli Terminatora jest gościem szczytu COP24. Po swoim wystąpieniu udzielił wywiadu portalowi onet.pl.
Schwarzenegger skrytykował Donalda Trumpa i politykę jego administracji.
Musimy uznać paliwa kopalne za wielkiego truciciela i pamiętać, że zanieczyszczenie powietrza jest powodowane przez gazy cieplarniane i powoduje wzrost temperatury na całym świecie. Jeśli ktoś tego nie uznaje, to jest z nim coś nie tak
– powiedział aktor.
Drugi dzień #COP24 Prezydent @AndrzejDuda rozpoczął od spotkania z b. Gubernatorem Kalifornii @Schwarzenegger
mly/twitter/onet.pl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/424028-prezydent-duda-spotkal-sie-ze-schwarzeneggerem
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.