Onet znów manipuluje a jestem dumny z Mateusza Morawieckiego
– napisał na Twitterze Waldemar Buda.
Poseł Prawa i Sprawiedliwości i kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Łodzi bronił Mateusza Morawieckiego po ujawnieniu przez Onet.pl kolejnego zapisu rozmów obecnego premiera zarejestrowanych w restauracji „Sowa i Przyjaciele”.
W rozmowie z szefami dwóch innych instytucji, ówczesny szef dużego banku mówił o Robercie Kubicy i ewentualnym sponsorowaniu polskiego kierowcy.
Zdaniem Budy, Onet manipuluje słowami Morawieckiego. Polityk PiS pisze o „agresywnej próbie optymalizacji podatkowej”.
Onet znów manipuluje a jestem dumny z @MorawieckiM. Mówił wtedy dokładnie o tym z czym zrobił dzisiaj porządek! Przecież to była zwykła próba agresywnej optymalizacji podatkowej. Bank w Polsce miał generować koszty z reklamy żeby obniżyć podatki w PL. To było za PO normą
– napisał Buda na Twitterze.
mly/twitter
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/416719-waldemar-buda-broni-premiera-po-slowach-o-kubicy
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.