Hejterskie profile PO od kilku dni rozsyłają manipulację nt stanowiska @PatrykJaki w sprawie szczepionek. W 2015 roku 3x stwierdził wprost, że być może rodzice kwestionujący szczepionki nie mają racji, ale należy ich wysłuchać z uwagi na tragedię, która ich spotkała
— napisał na Twitterze Sebastian Kaleta, wiceszef komisji weryfikacyjnej. Chodzi o zarzuty wobec Patryka Jakiego, że popierał ruch antyszczepionkowy. Do swojego wpisu zamieścił archiwalną wypowiedź Patryka Jakiego na Komisji Zdrowia, gdzie mówił jasno, że po prostu chce wysłuchania osób, które są przeciwko szczepieniom, mimo że mogą oni nie mieć racji.
CZYTAJ TAKŻE: Perfidny atak na Patryka Jakiego przy wykorzystaniu fake newsa! W jego obronie stanęła nawet „Krytyka Polityczna”
Ta sprawa budzi wiele kontrowersji wobec rodziców, dostajemy setki maili w tej sprawie. Dziwię się, że państwo nie dostają, skoro są członkami Komisji Zdrowia. (…) Jako państwo polskie, jako przedstawiciele narodu mamy obowiązek takie głosy rzetelnie rozpatrzeć. Mimo, że państwo możecie się z nimi nie zgadzać
— mówił na Komisji Zdrowia Patryk Jaki.
Ten rumor i hałas jest najlepszym potwierdzeniem tego, że brak jest zrozumienia również dla ludzi, którzy przeżywają osobistą tragedią. Być może się mylą, ale uważam, że warto nad tymi sprawami się pochylić. (…) Mam prośbę do państwa, by na przyszłość te osoby wysłuchiwać, a nie zakrzykiwać, tak jak dzisiaj na komisji
— zaznaczył.
as/Twitter
-
W najnowszym „Sieci”: DANIEL OBAJTEK W MOCNYM WYWIADZIE- WIELKIE KŁAMSTWO PLATFORMY. Przeczytaj koniecznie!
Kup nasze pismo w kiosku lub skorzystaj z bardzo wygodnej formy e - wydania dostępnej na: http://www.wsieci.pl/prenumerata.html.
Do tygodnika „Sieci” dołączamy wyjątkowy prezent od PZU – odblaskowy brelok do zawieszenia lub noszenia na ręku.
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/412320-to-nieprawda-ze-jaki-popieral-ruch-antyszczepionkowy
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.