Grzegorz Schetyna z pewnością nie jest zadowolony z Katarzyny Lubnauer po wczorajszej konwencji Koalicji Obywatelskiej. Lider PO przedstawił swój „sześciopak”, ale jedyne o czym się mówi, to o PiS-ie, który „zagląda za firanki”. Autorem tych słów jest oczywiście przewodnicząca Nowoczesnej. Jej przemówienie rozbawiło użytkowników Twittera. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych komentarzy.
CZYTAJ WIĘCEJ: Jeszcze konwencja czy już kabaret? Lubnauer: „PiS zbliża się do naszych domów, już puka do naszych drzwi, zagląda za firanki”
CZYTAJ WIĘCEJ: Tego jeszcze nie było! Schetyna zaprezentuje… sześciopak. „Sześć to więcej niż pięć. Szóstka to taka nasza ulubiona cyfra”
KK/TWITTER
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/411453-internauci-smieja-sie-z-katarzyny-lubnauer
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.