To chyba jest tak samo jak z tą informacją, że premier Mateusz Morawiecki zawarł jakiś niepisany kontrakt z Angelą Merkel
— tak rewelacje RMF FM o rzekomym niepisanym porozumieniu między premierem Mateuszem Morawieckim i Fransem Timmermansem skomentował szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marek Suski, który był gościem „Sygnałów dnia” (Program I Polskiego Radia).
CZYTAJ RÓWNIEŻ: RMF FM: Premier Morawiecki zawarł z Timmermansem niepisaną umowę ws. zmian w Sądzie Najwyższym
To próba podważenia sukcesu, jaki udało się osiągnąć premierowi – przeforsować nasz punkt widzenia
— zaznaczył minister.
Niektórzy politycy twierdzą, że to sukces Donalda Tuska
— dodał.
Jak podkreślił Suski:
Takie próby podważenia, takie króliczki będą z kapelusza wyciągane. Nic nie można poradzić na to, że takie fake newsy funkcjonują. To chyba wyraz złej woli.
gah
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/402099-minister-suski-dementuje-doniesienia-rmf-fm
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.