Nasze media znajdują się wśród najczęściej cytowanych w najnowszym raporcie raportu Instytutu Monitorowania Mediów! W rankingu cytowalności za kwiecień na podium uplasował się zarówno portal wPolityce.pl, jak i tygodnik „Sieci”.
Jeśli chodzi o cytowalność portali w kwietniu, najwyżej uplasowała się Wirtualna Polska. Na drugim miejscu znalazł się Onet, a na trzecim portal wPolityce.pl. Ciekawe jest jednak to, że jeśli uwzględnić tylko cytowania w prasie, telewizji i radio, a nie w portalach internetowych, to portal wPolityce.pl znajduje się na drugim miejscu, wyraźnie wyprzedzając Onet.
Z kolei tygodnik „Sieci” znalazł się na trzecim miejscu w rankingu najbardziej opiniotwórczych tygodników. Na pierwszym miejscu zdecydowanie uplasowała się „Gazeta Polska” - przede wszystkim dzięki wywiadowi z Jarosławem Kaczyńskim nt. raportu dotyczącego katastrofy smoleńskiej. Na drugiej pozycji uplasował się „Wprost”.
Dziękujemy za to, że są Państwo z nami!
as/proto.pl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/396461-portal-wpolitycepl-i-tygodnik-sieci-po-raz-kolejny-znalazly-sie-w-czolowce-najbardziej-opiniotworczych-mediow-zobacz-ranking-imm
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.