Chciałbym przeprosić za słowa niektórych przedstawicieli Kościoła, które mogły Was obrazić
—zaznaczył ks. Wojciech Lemański, obecny podczas przywitania protestujących, którzy opuścili Sejm.
Po konferencji prasowej, kilka osób zdecydowało się zabrać głos. Wśród nich był m.in. ks. Lemański, który zdecydował się przeprosić za… Kościół.
Chciałbym przeprosić za słowa niektórych przedstawicieli Kościoła, które mogły Was obrazić. Jest mi bardzo przykro. Mam nadzieję, że kiedyś Kościół przemówi głosem 80 proc. społeczeństwa, które stanęło za Wami. Przepraszam za jego milczenie
—mówił duchowny.
Słowa Lemańskiego zbulwersowały internautów.
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/396115-niewiarygodne-ks-lemanski-przeprasza-opuszczajacych-sejm-za-kosciol-jest-mi-bardzo-przykro-przepraszam-za-jego-milczenie
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.