W piątek w Sejmie odbyło się spotkanie opłatkowe klubu Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Jak dowiedziała się PAP, dziękował on b. szefowej rządu Beacie Szydło za dwa lata ciężkiej pracy oraz wskazywał, że przed PiS stoi nadal wiele wyzwań.
W spotkaniu, które odbyło się w Sali Kolumnowej, udział wzięli m.in. marszałkowie Sejmu i Senatu Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski, ministrowie sportu, zdrowia czy przedstawiciele MSZ i MON, a także wicepremier, szef Porozumienia Jarosław Gowin.
Jak poinformowali PAP politycy partii uczestniczący w spotkaniu, prezes Kaczyński podczas spotkania podziękował b. premier, a obecnie wicepremier Beacie Szydło za dotychczasową pracę.
Dziękował jej za dwa lata ciężkiej pracy, także za dwie kampanie wyborcze - prezydencką oraz parlamentarną, a politycy kilkukrotnie oklaskiwali b. szefową rządu
— mówił jeden z posłów PiS uczestniczący w spotkaniu.
Jak dodał inny polityk, Kaczyński wskazywał też, że przed PiS nadal stoi wiele wyzwań i należy działać razem, że „nadal musimy być skoncentrowani i robić swoje”.
Kaczyński życzył też politykom Prawa i Sprawiedliwości wesołych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia.
Życzenia świąteczne złożył też obecnym na spotkaniu szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
as/PAP
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/372120-spotkanie-oplatkowe-politykow-pis-jaroslaw-kaczynski-podziekowal-premier-beacie-szydlo-za-dwa-lata-ciezkiej-pracy