Gdyby nie Jan Paweł II Radia by nie było
— powiedział o. dr Tadeusz Rydzyk, dyrektor Radia Maryja.
Do Torunia w sobotę zmierzają pielgrzymi z całej Polski oraz z zagranicy, aby uczestniczyć w uroczystościach 26. urodzin Radia Maryja.
Jedziemy w nastrojach radosnych, bo to są urodziny Radia Maryja. Jest taki zwyczaj na Kaszubach, że kiedy ktoś obchodzi urodziny, to do niego się przyjeżdża
— powiedział ks. dr Leszek Jażdżewski, duszpasterz parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gdańsku Brętowie.
CZYTAJ TAKŻE: 26. urodziny Radia Maryja. Do Torunia zmierzają pielgrzymi z całej Polski i z zagranicy, by dziękować Bogu za swoją rozgłośnię
Gdyby nie Radio Maryja, to ja bym nie miała po co żyć. Dzięki Radiu Maryja, można powiedzieć, powróciłam do wiary
— zaznaczyła z kolei pani Krystyna Koralewska z Wrocławia.
as/radiomaryja.pl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/369884-ojciec-dr-tadeusz-rydzyk-w-dniu-26-rocznicy-urodzin-torunskiej-rozglosni-gdyby-nie-jan-pawel-ii-radia-maryja-by-nie-bylo
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.