W czasie rejsu samolotu na trasie Moskwa-Bangkok doszło do poważnych turbulencji. W wyniku zdarzenia ucierpiało ponad 20 pasażerów.
Turbulencje miały miejsce w momencie podejścia do lądowania. Okazały się tak silne, że część pasażerów trafiła do szpitala.
Rosyjski konsul w Tajlandii poinformował, że wśród poszkodowanych byli zarówno obywatele Federacji Rosyjskiej jak i cudzoziemcy.
Ofiary doznały licznych urazów ortopedycznych. Najprawdopodobniej ucierpiały osoby, które nie były przypięte pasami
Do szpitala trafiło 19 osób, obrażenia odniosło 25 osób. U trzech osób mogło dojść do uszkodzeń kręgosłupa. Pasażerowie byli wyrzucani ze swoich foteli i spadali na podłogę.
Mly/tvp.info
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/337922-niebezpieczne-zdarzenie-na-pokladzie-rosyjskiego-samolotu-ponad-20-osob-ucierpialo-w-drodze-do-tajlandii
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.