Centralne Archiwum Wojskowe pochwaliło się wpisem z księgi pamiątkowej, który osiem lat temu złożył Bronisław Komorowski. Uwagę zwracają w nim przede wszystkim życzenia byłego prezydenta, które złożył m.in. zbiorom archiwum.
Wpis pochodzi z 14 maja 2008 roku.
To moja druga wizyta w CAW. Z przyjemnością stwierdzam, że CAW trwa, rozwija się i służy. Życzę wszelkiej pomyślności i satysfakcji dyrekcji, pracownikom i zbiorom
— napisał Bronisław Komorowski.
Dziwne życzenia byłego prezydenta w żartobliwym tonie skomentował m.in. p.o. dyrektora CAW Sławomir Cenckiewicz.
Pamiątkowy wpis byłego prezydenta nasuwa na myśl nielubiane szkolne pytanie „co autor miał na myśli?”. Wydaje się, że te życzenia bardziej niż do księgi pamiątkowej, pasowałyby do księgi gaf Bronisława Komorowskiego.
lap/niezalezna.pl
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/291844-bronislaw-komorowski-zlozyl-zyczenia-archiwalnym-zbiorom-caw-publikuje-ciekawy-wpis-pamiatkowy-bylego-prezydenta
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.