Ksiądz z okazji dnia św. Krzysztofa święcił pojazdy na parkingu. Przechodził obok, przy okazji, złośliwie, poświęcił busy Sojuszu Lewicy Demokratycznej
— żali się Joanna Senyszyn w rozmowie z „Super Expressem”.
Choć, jak napisałam na Twitterze, być może święcił nie nasze busy, ale sklep monopolowy po drugiej stronie ulicy
— zastanawia się wiceszefowa SLD.
Senyszyn, która słynie ze swoich bezpardonowych ataków na Kościół, upiera się, że nie jest „antyreligijna, ale antyklerykalna”. Nie byłaby sobą, gdyby po raz enty nie ponarzekała na polski ciemnogród.
W Polsce wciąż nie mamy ustawy o związkach partnerskich, mamy za to najbardziej restrykcyjną ustawę antyaborcyjną w Europie. Dopiero teraz przeszła ustawa o in vitro. To wszystko są cechy państwa wyznaniowego!
— grzmi Senyszyn.
Zachowanie Senyszyn to doskonała ilustracja dla znanego powiedzenia: Bać się czegoś jak diabeł święconej wody…
Czytaj też:
bzm/se.pl
Książka, którą warto przeczytać! „Masoneria przeciw Kościołowi katolickiemu” - Jakub Szymański. Pozycja dostępna TUTAJ!
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/260612-senyszyn-boi-sie-swieconej-wody-zali-sie-ze-ksiadz-zlosliwie-pokropil-auta-sld
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.