Obnosiłbym panią w lektyce za ten heroizm, gdyby nie to, że sama pani awansowała tych ludzi!
— mówił Jacek Kurski na antenie TVP Info, kierując swoje słowa do premier Kopacz ws. dymisji ministrów i marszałka Sejmu.
Polityk tłumaczył, że to ostatnie dni Platformy u sterów władzy.
Pan Bóg nie rychliwy, ale sprawiedliwy. Ten system gangreny zbudowany przez PO załamuje się pod ciężarem cynizmu
— ocenił.
W rozmowie nie zabrakło też wątku rozmów z Kukizem i ewentualnej koalicji.
Jestem za spotkaniem się z Pawłem Kukizem i powiedzeniem mu: Paweł, spójrz, co przynoszą JOW-y. Mamy świetny przykład w Polsce, gdzie był quasi JOW i system bez finansowania partii. I co wyszło? Stokłosa
— podkreślał.
I dodawał:
To, co niosło Kukiza, to zmiana, a nie JOW-y. Z Kukizem łączy nas chęć zmiany sytuacji
— podkreślił.
lw, tvp info
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/255784-kurski-do-kopacz-ws-dymisji-obnosilbym-pania-w-lektyce-za-ten-heroizm-gdyby-nie-to-ze-sama-pani-awansowala-tych-ludzi
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.