Mogę kupić pornografię w domu, mogę ją oglądać, mogę nawet mieć na swoim komputerze dziecięcą pornografię. To mój dom i mogę w nim oglądać, co chcę! – miał powiedzieć Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z „The Telegraph”. KORWiN zarzuca gazecie manipulację.
Te szokujące informacje ukazały się w niedzielnym wydaniu brytyjskiej gazety. Potem wypowiedź szefa partii KORWiN powtarzały inne europejskie media.
Korwin-Mikke w swoim wywiadzie zaznaczył także, że ci którzy molestują dzieci muszą być surowo karani.
Pornografia z udziałem nieletnich – jeśli została stworzona bez wykorzystania dzieci – powinna być zalegalizowana**
— dodaje Janusz Korwin-Mikke, którego cytuje „Fakt”.
Przemysław Wipler, bliski współpracownik Korwina-Mikkego, wyjaśnia, że część wywiadu w gazecie „została zmyślona przez dziennikarza” i partia zamierza pozwać „The Telegraph” za naruszenie dóbr osobistych.
mmil/ „Fakt”
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/244334-korwin-mikke-szokuje-brytyjskie-media-pornografia-z-udzialem-nieletnich-jesli-zostala-stworzona-bez-wykorzystania-dzieci-powinna-byc-zalegalizowana
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.