Wypowiedź nagrywałem 2 lutego br. zanim doszło do krwawych wydarzeń w Kijowie. Dziś jesteśmy po podpisaniu porozumienia między władzami a opozycją - gratulacje należą się min. Sikorskiemu, to w głównej mierze jego zasługa. Jak wiadomo to porozumienie odrzuciła część protestujących na Majdanie określana jako „Prawy Sektor". To ci wywieszający podobizny Bandery i czerwono-czarne flagi UPA.
Mam nadzieję, że nie spełnią się moje obawy wyrażone w związku z destrukcyjną rolą ideowych spadkobierców Bandery i UPA na współczesnej Ukrainie.
ZOBACZ PEŁNĄ TREŚĆ KOMENTARZA:
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/186326-zderzenie-cywilizacji-na-ukrainie-mam-nadzieje-ze-nie-spelnia-sie-moje-obawy-wyrazone-w-zwiazku-z-destrukcyjna-rola-ideowych-spadkobiercow-bandery-i-upa
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.