Dorota Kania, Jerzy Targalski, Maciej Marosz zapraszają na promocję książki „Resortowe dzieci. Media”
17 grudnia 2013 r., godz. 18:00
Klub Hybrydy, ul. Złota 7/9, Warszawa

O kulisach powstawania książki i jej zawartości rozmawiać będą: autorzy oraz Tomasz Sakiewicz – Redaktor Naczelny Gazety Polskiej i Jacek Karnowski – Redaktor Naczelny Tygodnika „W Sieci”. Spotkanie poprowadzi Bronisław Wildstein – Wiceprezes Telewizji Republika.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona! Zarejestruj się: http://www.wydawnictwofronda.pl/warszawa-17-grudnia-oficjalna-premiera-ksiazki-resortowe-dzieci-media

Rejestracja jest jedyną gwarancją miejsca. Jeśli okaże się że chętnych jest naprawdę dużo – zmienimy specjalnie dla was sale.

REJESTRACJA TRWA DO 12 GRUDNIA DO GODZINY 23:59.RESORTOWE DZIECI. MEDIA
ONE. RESORTOWE DZIECI. Wychowane w rodzinach działaczy i funkcjonariuszy KPP, PZPR, Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a potem SB. Doskonale ustawione potem w życiu, dzięki koneksjom, a potem pieniądzom i „grubej kresce”. Czasem, choć wywodzą się z niekomunistyczych środowisk, związane ideologicznie oraz materialnie z byłą władzą i bezpieką. Za młodu aktywiści komunistycznych organizacji młodzieżowych, potem biznesmeni, właściciele i zarządcy nowych mediów. Właśnie dlatego tak zdecydowanie przeciwne dekomunizacji i lustracji, szydzący z patriotyzmu, polskich tradycji i w ogóle z polskości. Niebezpieczne, bo usytuowane w opiniotwórczej prasie, a przede wszystkim w telewizji i stacjach radiowych. Obecne w nich od stanu wojennego – do dziś.

ONE. RESORTOWE DZIECI. „Violetty”, „Kowalscy”, Literaci”, „Poeci”, „Daniele” i inni. Połączeni solidarnością grupową i interesami, posługujący się wprawnie relatywizmem moralnym, szyderstwem i ośmieszaniem. Często, w razie pilnej potrzeby, pełniące rolę „dyżurnych autorytetów moralnych”, szczujących przeciw zbyt niepokornym, zbyt dociekliwym – myślącym, ponad ICH miarę, po prostu inaczej.

Patronat nad książką objęły m.in. tygodnik wSieci i portal wPolityce.pl

CZYTAJ TAKŻE: "Mamy do czynienia ze starą partyjną nomenklaturą, tylko w nowym wydaniu – kolejnej generacji". Już w poniedziałek nowy numer "wSieci"

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------

Szukasz oryginalnego prezentu dla najbliższych?

Zajrzyj tutaj: wSklepiku.pl!