Homoaktywista w złotej sukience i grupa wrzeszczących homoterrorystów. ZOBACZ jak wygląda debata wg standardów LGBT. WIDEO

fot. YouTube
fot. YouTube

Nie pierwszy raz aktywiści LGBT pokazują, że merytoryczna rozmowa to zjawisko, którego ich model cywilizacyjny jeszcze nie doświadczył. Swoje poglądy potrafią manifestować jedynie wrzaskiem i happeningami, odbierając prawo do głosu innym. Wczorajsza akcja podczas wykładu ks. prof. Pawła Bortkiewicza na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu doskonale to potwierdza.

Na wieść o planowanym spotkaniu z wykładowcą z Wydziału Teologicznego UAM, środowiska mniejszościowe próbowały wpłynąć na jego odwołanie. Zapowiedziany tytuł wystąpienia ks. prof. Bortkiewicza - „Gender – dewastacja człowieka i rodziny” - uznano za oburzający i nieprawdziwy. Mimo prób nacisków, wykład odbył się zgodnie z planem.

CZYTAJ TAKŻE: Zezowata cenzura genderystów. Dlaczego swoje poglądy mogą propagować tylko osoby o światopoglądzie prof. Kraskowskiej i prof. Podemskiego, a odmawia się tego prawa ks. prof. Bortkiewiczowi ?

Homoterroryści postanowili jednak zakłócić jego przebieg. Zajęli miejsce na galerii w auli i zanim prelegent zdołał przejść do omawiania tematu, odebrali mu głos, wrzeszcząc i klaszcząc.

Gender dewastuje rodziny! Brawo! Rozpad rodziny! Brawo! Brawo!

Panie księżulku, gender odpowiada, mów dalej!

- krzyczały aktywistki.

W pewnym momencie na biurko wskoczył młody mężczyzna ubrany w złotą sukienkę. Na chwilę przejął mikrofon i powiedział:

Zapraszamy wszystkich na rozpad rodziny!

Po zmuszeniu go do zejścia przez ochronę, biegał i tańczył pomiędzy ok. 300-osobową grupą uczestników wykładu.

 

Na drugim filmie, przesłanym redakcji wPolityce.pl, widać jak "mężczyzna w złotej sukience" przygotowuje się do występu. Siedzi w pierwszej ławce w towarzystwie Andrzeja W. Nowaka z Instytutu Filozofii UAM. Widać, że są w większym gronie, a scenariusz został omówiony wcześniej.

 

Nowak przekazuje "gwiazdorowi" swoją komórkę, której ten używa jako lusterka, pomocnego przy ostentacyjnym malowaniu ust.

 

CZYTAJ TAKŻE: Chcesz być nietykalny? Zostań anarchistą, gejem lub genderystą. Kto stoi za atakiem na ks. Bortkiewicza? Zagadka złotej sukienki chyba rozwiązana

 

Po kilkunastu minutach i interwencji policji udało się uspokoić sytuację. Na komisariat zostały przewiezione trzy osoby. Jedną zwolniono, a pozostałe dwie zatrzymano na 48 godzin.

CZYTAJ WIĘCEJ: Przerwano wykład ks. Bortkiewicza o gender na Uniwersytecie Ekonomicznym

Ostatecznie organizatorzy zmienili salę, a ks. prof. Bortkiewicz - już bez zakłóceń - wygłosił swój wykład. Serdecznie polecamy:

 

 

To nie pierwszy popis aktywistów LGBT na krytycznym wykładzie o ideologii gender i homoseksualizmie. Ponad miesiąc temu na spotkanie z dr. Paul Cameron, znanym amerykański psychologiem, znienawidzonym przez lobby homoseksualne za badania dotyczące społecznych konsekwencji praktyk homoseksualnych, przybyła grupa, homoaktywistów. Przerwali oni wykład obsceniczną manifestacją swojej seksualnej odmienności.

CZYTAJ TAKŻE: Wulgarni homoterroryści zakłócili wykład amerykańskiego psychologa Paula Camerona. ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Ruch aktywistów genderowych zaczyna działać coraz bardziej brutalnie. Warto zobaczyć do czego potrafią się posunąć te środowiska. Może lekcja argentyńska czegoś nas nauczy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Prawdziwa twarz homoterroru! Argentyńskie feministki spaliły kukłę papieża i brutalnie zelżyły katolików broniących kościoła przed profanacją. WSTRZĄSAJĄCE WIDEO

 

mall

Autor

Klikasz i czytasz tygodnik Sieci na telefonie Klikasz i czytasz tygodnik Sieci na telefonie Klikasz i czytasz tygodnik Sieci na telefonie
W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...