Nasi czytelnicy alarmują: "Gazeta Wyborcza" napisała prawdę w sprawie Smoleńska. "Macierewicz ma za sobą grupę uczonych, Lasek - nie"

Nasi czytelnicy alarmują: "Gazeta Wyborcza" napisała prawdę w sprawie Smoleńska. Co prawda donoszą tylko o jednym takim przypadku, ale na początek - dobre i to.

Chodzi o artykuł nie byle kogo, bo specdziennikarki Agnieszki Kublik pt. "Macierewicz dziś organizuje "konferencję smoleńską". Miejsce? Tajemnica. I bez dziennikarzy" z 21 października 2013 r. W morzu typowej komsomolskiej stylistyki znajdujemy tam następujący passus:

Zapytaliśmy prof. Kleibera, jak to jest, że Macierewicz ma za sobą grupę uczonych gotowych go wspierać i bronić jego smoleńskich hipotez zamachowych, a Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych - nie.

Prof. Kleiber: - Nauka jest poważną sprawą. Nie jestem zwolennikiem prowadzenia badań na ochotnika, bez dostępu do danych i bez gruntownego przygotowania zespołu badawczego. Odstępstwo od tych zasad zawsze spotka się z krytyką. I z taką krytyką spotykają się uczeni współpracujący z zespołem posła Macierewicza.

Prawda, że prawda? I to pisana naprawdę wyraźnymi literami. Jeszcze raz:

Macierewicz ma za sobą grupę uczonych gotowych go wspierać i bronić jego smoleńskich hipotez zamachowych, a Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych - nie.

Prosimy propagować, koniecznie z powołaniem się na źródło!

Skaj

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------

Warto kupić tę książkę!

"wPolityce.pl Polska po 10 kwietnia 2010 r."

autorzy:Artur Bazak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Paweł Nowacki, Izabella Wierzbicka.


wPolityce.pl Polska po 10 kwietnia 2010 r.

W książce znalazły się analizy publicystów oraz wzruszające wspomnienia Czytelników związane z wydarzeniami z 10 kwietnia 2010 roku. Teksty w niej zawarte pozwalają zrozumieć, co tak naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku.

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...