Czy KRRiT zareaguje? Kumpel Michnika, dobry znajomy Olejnik, częsty komentator TVN Jerzy Urban ohydnie zachwala pedofilię

Fot. wPolityce.pl
Fot. wPolityce.pl

Program niejakiej Elizy Michalik w telewizji "Superstacja" powinien być obowiązkowo emitowany na jakiejś większej antenie. Trudno bowiem o lepsze przedstawienie jak prymitywne jest myślenie dzisiejszej lewicy o państwie, społeczeństwie i Kościele. Oczywiście, niektórzy mogą dowodzić, że koleżanka Michalik, która lekturami raczej umysłu nie męczy, jest agentką podesłaną przez prawicę by kompromitować lewicę, ale zapewniamy - to nieprawda.

Zawdzięczamy jednak Michalik sporo. Teraz na przykład (środa, 16 października) w pełnej inwektyw wobec Kościoła pogawędce wyciągnęła od Jerzego Urbana, sama zresztą przyklaskując, szokującą opinię o pedofilii. Kumpel Adama Michnika, dobry znajomy Moniki Olejnik, częsty komentator TVN i były rzecznik rządu komunistycznego mającego sporo krwi na rękach stwierdził:

Dzieci są winne pedofilii bo prowokują (...). Istnieją wyuzdane 6-latki. Im to sprawia przyjemność, oczywiście jeśli nie wiąże się z przemocą bo nikt nie lubi na sobie przemocy, chyba, że jest masochistą. Ale tak to jest przyjemność dla dzieci i pedofil jest przyjemnym wujkiem.

Michalik przyjęła tę ohydną i niezwykle szkodliwą pochwałę okrutnego zboczenia dokonaną przez Urbana radosnym potakiwaniem. Narzekała też, że nie mogą z Urbanem mówić całkiem szczerze bo boją się "cenzury". A Urban przypomniał, że mówił podobnie niedawno w Radiu PiN.

 

Co na to Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji? Co na to lewicowo-liberalne media, grzmiące na Kościół rzekomo w trosce o dzieci? Co na to rozmaite autorytety tego świata? Czy zareagują? Czy wyrzucą wulgarnego chwalcę pedofilii ze swoich salonów? Ileż cierpienia, krzywdy, bólu niewinnych dzieci mogą spowodować jego słowa! Czy zareagują radykalne feministki, w tym panie Środa i Nowicka?

"Superstacja" i Radio PiN należą (są powiązane) do koncernu medialnego Zygmunta Solorza.

WIĘCEJ O HIPOKRYZJI LEWICY W TEJ SPRAWIE CZYTAJ W NAJNOWSZYM NUMERZE TYGODNIKA "W SIECI":

gim

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...