Jak skutecznie przeciwstawić się ideologii gender? "Miejmy odwagę uczyć i wychowywać" - konferencja dla świadomych rodziców! ZOBACZ TRANSMISJĘ

Ideologia gender w Europie Zachodniej oraz jej kierunki w Polsce.
Etyka seksualna.
Edukacja medialna dzieci.
Współczesne zagrożenia wiary w perspektywie wychowania oraz
odwaga uczenia i wychowywania

- to tematy, które zostaną poruszone na konferencji.

Głównym przesłaniem całodziennego spotkania jest zwrócenie uwagi na wielorakie zagrożenia dotykające dzieci zarówno w środowisku rodzinnym, rówieśniczym, jak i edukacyjnym. Ważnym aspektem wielokierunkowych rozważań będzie rozbudzanie świadomości rodziców o możliwościach własnego wyboru stylu życia, edukacji, a więc przyszłości ich dzieci

– mówi Joanna Białobrzeska z Creodidasko, współorganizator konferencji.Do udziału w konferencji zaproszeni zostali specjaliści i wykładowcy z kraju i zagranicy, którym bliskie są problemy edukacyjno-wychowawcze nurtujące współczesne środowiska zarówno oświatowe, jak i społeczne, świeckie i kościelne.

W przystępny i kompleksowy sposób istotę zjawiska, zwanego ideologią gender, ukaże dr Gabriele Kuby, znana w środowiskach katolickich niemiecka socjolog, która opisuje w swoich wywiadach przerażający stan przymusowej edukacji seksualnej w Europie Zachodniej.

ZOBACZ CAŁE WYSTĄPIENIE GABRIELE KUBY:

 

 

O wpływie tego procesu na nasze społeczeństwo opowie prof. Maria Ryś.

Ksiądz dr Mirosław Nowosielski wskaże współczesne zagrożenia duchowe.

Redaktor naczelny tygodnika wSieci Jacek Karnowski poprowadzi konferencję oraz omówi rolę edukacji medialnej w wychowaniu dzieci.

 

Zagadnienia edukacji i wychowania dzieci w odniesieniu do wyzwań dynamicznie rozwijającego się świata zaprezentowała Joanna Białobrzeska.

ZOBACZ WYSTĄPIENIE:

 

 

ZOBACZ WYSTĄPIENIE prof. Marii Ryś, ks. dr. M. Nowosielskiego i Jacka Karnowskiego

 

 

mall

Zapraszamy do komentowania artykułów w mediach społecznościowych