Wspaniała patriotyczna płyta Maleo Reagge Rockers i czołowych polskich wokalistek "Panny Wyklęte" ukaże się w sklepach 14 września, w sobotę. Dzień wcześniej artyści zapraszają na darmowy koncert promocyjny do amfiteatru w Parku Sowińskiego na warszawskiej Woli. Płycie i koncertowi patronują Tygodnik wSieci i portal wPolityce.pl.

Podczas koncertu zostanie także zaprezentowany teledysk do pierwszego singla z płyty - piosenki "Jedna chwila" śpiewanej przez Kasię Malejonek.

CZYTAJ TAKŻE: TYLKO U NAS! Zobacz jak powstawał teledysk do piosenki o "Ince" z płyty "Panny Wyklęte". Obejrzyj zdjęcia, przyjdź na koncert, kup płytę!

Płyta "Panny Wyklęte" to 16 utworów, które wykonują młode polskie wokalistki z zespołem Maleo Reagge Rockers. Pomysłodawcą projektu realizowanego przez lubelską Fundację Niepodległości w ramach Roku Żołnierzy Wyklętych jest Dariusz Malejonek.

TYLKO U NAS! Fragmenty wszystkich piosenek z płyty "Panny Wyklęte". Patronat wPolityce.pl i "wSieci"

Poza muzycznymi atrakcjami, wydawca płyty, lubelska Fundacja Niepodległości przygotowała także inne niespodzianki. Zdradźmy tylko tyle, że nie warto zwlekać z kupnem płyty "Panny Wyklete" Przypominamy - premiera - 14 września.

CZYTAJ TAKŻE: "Panny wyklęte" - piękne, mądre i odważne. Takie są te piosenki, takie są te dziewczyny

Wuj