PO tak uwierzyła w swoją wielkość, że - wzorem nieboszczki PZPR - przypisuje SOBIE każdą większą inwestycję. Nawet w mieście rządzonym przez PiS

Fot. wPolityce.pl
Fot. wPolityce.pl

Partia Miłości nam się rozwija. Niestety, w niedobrym kierunku. Tak bardzo uwierzyła w swoją wielkość i wspaniałość, że - wzorem nieboszczki PZPR - przypisuje sobie więcej niż przypisywać powinna.

Oto z Radomia nadszedł dowód, że zdaniem Platformy - to Platforma finansuje wszystkie ważniejsze inwestycje w mieście. Sypie kasą, że hej! Kilkanaście milionów na remont drogi, kilkadziesiąt na budowę wiaduktu, ponad 100 na budowę obwodnicy. Wszystko to dała radomianom Platforma! Nie żadna Unia, nie żaden samorząd, nie żadne ministerstwo, nie podatnicy wreszcie - ale właśnie PO!

Zobaczcie państwo sami, jakie plakaty rządząca partia rozwiesiła w mieście - w którym zresztą nie rządzi (rządzi Prawo i Sprawiedliwość):

 

Te same hasła - na oficjalnym profilu FB radomskiej Platformy:

Widzimy więc, że PO ma naprawdę dużo pieniędzy. Nic dziwnego, że chce zlikwidować finansowanie partii z budżetu.

A skąd ma pieniądze? Może dają zaprzyjaźnione firmy?

A już poważnie: to już desperacka propaganda. I śmieszna. Za chwilę PO zacznie głosić, że krowy w radomskim dają jeszcze mleko, bo matka-partia czuwa.

Prej

Zapraszamy do komentowania artykułów w mediach społecznościowych