Z cyklu: autorytety "Wyborczej" - pedofil błyszczy w gazecie Michnika. Manifest Cohn-Bendita: Precz z państwem narodowym!

Fot. wPolityce.pl
Fot. wPolityce.pl

W przyszłorocznych wyborach europejskich musimy wydrzeć politykom ich najpilniej strzeżony sekret; otóż to, co postrzegają oni jako absolutnie nieodzowne w nowoczesnym rządzeniu - państwo narodowe - szybko staje się przestarzałą strukturą polityczną - piszą w manifeście przed wyborami do europarlamentu Felix Marquard i Daniel Cohn-Bendit, pedofil reprezentujący francuską partię Zielonych.

Manifest publikuje Gazeta Wyborcza, wspólnie z kilkunastoma liberalnymi tytułami na świecie, m. in. New York Times, Die Welt, Le Soir, Liberation.

A my pytamy, jak można poważnie traktować media, które publikują manifest Cohn-Bendita, obrzydliwego pedofila, którego niestety chroni francuskie prawo? Wyborcza jest w swoim działaniu obrzydliwie konsekwentna, wcześniej zapraszając zboczeńca do debaty, teraz publikuje jego manifest - przepis na nowoczesną Europę oraz analizę demokracji.

W demokracjach polityka zawsze była sztuką balansowania pomiędzy zaspokajaniem ludzkich pragnień a tym, co rzeczywiście da się zrobić

- znając pedofilskie ciągoty Cohn-Bendita takich słów nie da się odczytywać nie przez ten pryzmat.

Cohn-Bendit był także zapraszany przez Uniwersytet Wrocławski.

CZYTAJ TAKŻE: NASZ NEWS: Prokuratura przyjrzy się Cohn-Benditowi - liderowi „Zielonych” PE. Parlamentarzysta zachwala praktyki pedofilskie

źródło: GW/Wuj

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...