PODRÓŻ NA WOODSTOCK: "Rozpoczęła się całonocna libacja alkoholowo narkotykowa. Jechaliśmy w dymie marihuany i oparach alkoholu"

PAP/Lech Muszyński
PAP/Lech Muszyński

1.07 jechałem z Bielska-Białej do Kołobrzegu o g. 17.03 pociągiem Intercity. Już na początku podróży pociąg zaczęli opanowywać młodzi ludzie wychowani przez "celebrytów" w typie Owsiaka, Wojewódzkiego czy inną Peszkównę. Zaczął się horror.

Pasażerowie sterroryzowani bali się odezwać, zresztą zarówno kontrolerzy PKP jak i policjanci nie wchodzili do wagonów, na dworcach tylko podchodzili do okien pytając o miejscówki, co spotykało się z drwinami jadącej hołoty.

Rozpoczęła się całonocna libacja alkoholowo-narkotykowa. Jechaliśmy w dymie marihuany i oparach alkoholu. Podpite ćpuny wpychały się do przedziałów po kilku, siadały na kolanach pasażerów, zabierały jedzenie i picie, również toalety były zajęte i skorzystanie graniczyło z cudem. Butelki fruwały przez okna, jeden wypadł przez okno co spowodowało zatrzymanie pociągu. Ten stan trwał aż do Kostrzyna, gdzie to towarzystwo wysiadło, teraz dopiero zaczęła się kontrola "dzielnych" kontrolerów. Pociąg dojechał z 4-o godzinnym opóźnieniem.

Szlag mnie trafia, jak widzę te sielskie obrazki z Kostrzyna i tę grzeczną młodzież jaką pokazują nasze media. "Takie będą Rzeczypospolite, jakie młodzieży chowanie..."

Nie wiem czy kiedykolwiek można będzie naprawić szkody, jakie wyrządziły naszemu krajowi ostatnie 6 lat rządów Tuska.

Imię i Nazwisko znane redakcji

CZYTAJ TAKŻE: Jeśli były jeszcze w owsiakowych imprezach jakieś resztki apolityczności i wspólnotowości, to w tym roku zostały ostatecznie wyrzucone na śmietnik

 

 

 

------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------

Polecamy wSklepiku.pl:"Klątwa rock and rolla Gwiazdy które odeszły za wcześnie"

autorka:Primi Michele

Sukces jest machiną, która może zniszczyć. – Michele Primi.
Poznaj 63 historie o sztuce, życiu i śmierci w świecie rock and rolla. Opowieści o istnieniach przedwcześnie przerwanych u szczytu możliwości twórczych, o niesamowitych spotkaniach z losem i o artystach, którzy odeszli po latach zmagań z demonami.

 

 

 

Autor

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...