Sympatycy warszawskiej Legii rozpoczęli sezon... w kościele. Zobacz zdjęcia z mszy świętej inaugurującej nowy sezon piłkarski

Fot. Joanna Ślusarek
Fot. Joanna Ślusarek

W niedzielę, w katedrze świętego Floriana na warszawskiej Pradze, odbyła się niezwykła uroczystość - msza święta dla kibiców Legii z okazji rozpoczęcia nowego sezonu. Poprowadził ją ksiądz Bogusław Kowalski. W trakcie mszy świętej modlono się za pomyślność i zdrowie piłkarzy oraz sympatyków stołecznego klubu w nowym sezonie, który rozpoczął się w miniony weekend.

Sama Legia rozpoczęła go z wysokiego „C” - rozgromiła Widzew Łódź aż 5:1.

Zdjęcia przesłała nam pani Joanna Ślusarek.

lw

 

Najnowsze artykuły

Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu

Śledź nas na Google News

Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News

Dziękujemy za przeczytanie!

Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.

Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.

Zapraszamy do komentowania artykułów w mediach społecznościowych