Niemiecka gazeta ujawnia, że na polecenie Zielonych zablokowano dostęp do archiwów z dokumentami o przeszłości Cohn-Bendita

youtube.com
youtube.com

Daniel Cohn-Bendit – eurodeputowny z frakcji „Zielonych" zakazał ujawniania dokumentów na temat swojej pedofilskiej przeszłości aż do 2031 r. Sprawę ujawnił „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” – weekendowa edycja konserwatywnego „Frankfurter Allgemeine Zeitung”. W tekście pt. „Sny i marzenia Daniego” (Cohn-Bendit miał przydomek „Czerwony Dany” – przyp. red.) znajdujemy cytaty, które normalnego człowieka potrafią przyprawić o mdłości.

Co znajduje się w zbiorze zastrzeżonych dokumentów? Jak dowiedział się „FAS” w archiwum „Zielona Pamięć” podlegającym Fundacji Heinricha Bölla utworzonej przez ultralewicową frakcję Zielonych, do której zarządu należy Cohn-Bendit, znajduje się m.in. korespondencja dotycząca książki Cohn-Bendita „Wielki Bazar” z 1975 r., w której opisał swoje seksualne przygody z pięcioletnimi dziećmi. Także relacje z debat i dyskusji, które odbyły się przy okazji publikacji „Wielkiego Bazaru” są niedostępne dla badań dziennikarskich.

Cohn-Bendit nie zgodził się na rozmowę z dziennikarzami FAS na temat tych zastrzeżonych dokumentów. Zaś na sugestię, aby pokazał te materiały, odpowiedział:

To leży w gestii Fundacji Heinricha Bölla. Nie mam pojęcia, co jest w tym archiwum. Ja nic nie zablokowałem.

Jednak kierownik archiwum Christoph Becker-Schaum powiedział „FAS“, że akta oznaczone były wyraźną adnotacją od biura Cohn-Bendita, aby ich nie ujawniać.

Jak podkreśla FAS – Cohn-Bendit, ma się czego obawiać. Można mu bowiem przypisać o wiele więcej wypowiedzi na temat przygód pedofilskich, niż do tej pory zakładano.

W magazynie frankfurckiej lewicy „Pflasterstrand“, który ukazywał się w latach 1977-1990 znajdują się obrzydliwe teksty

- pisze FAS i cytuje fragment z 1978 r.:

W ostatnim roku uwiodła mnie sześciolatka. To było jedno z najpiękniejszych przeżyć jakie mnie w życiu spotkały. Teraz już jest nieważne, aby pisać traktat o "za lub przeciw pederastii".

FAS podkreśla, że Cohn-Bendit był odpowiedzialny zgodnie z prawem prasowym za wydawanie i zawartość merytoryczną pisma.

CZYTAJ TAKŻE: NASZ WYWIAD. Barbara Stanisławczyk: "Do otwartego propagowania pedofilii jeszcze się nie posunięto, tylko w niektórych przypadkach, jak Cohn-Bendita, przemilcza się je"

W wydaniu z roku 1980 r. czytamy wypowiedź pedofila w tekście pt. „Kwota dzieci do odstrzału” (zastosowany został slang myśliwski – przyp. red.):

Dla wszystkich roczników od maja do czerwca jest „okres regeneracyjny”. Od jedno- do trzylatków obowiązuje „okres ochronny” w ciągu pierwszego półrocza każdego roku. Maksymalny wiek do „odstrzału” został zmniejszony, w porównaniu z latami ubiegłymi, o dwa lata – na wiek 14 lat.

FAS przypomina, że lata 70. i do połowy lat 80. to czas wielkiej aktywności aktywistów pedofilskich i cytuje słynną wypowiedź Cohn-Bendita dla francuskiej telewizji:

Seksualność dziecka jest fantastyczna. Poważnie, szczerze, z tymi całkiem małymi jest trochę inaczej. Gdy zaczyna was rozbierać pięcioletnia dziewczynka, to jest to wspaniałe, ponieważ to jest gra, obłędna erotyczna gra.

FILM Z WYPOWIEDZIĄ COHN-BENDITA PRZETŁUMACZONĄ NA JĘZYK POLSKI  JEST TUTAJ.

Niemiecka gazeta pisze, że jeden z rozdziałów „Wielkiego Bazaru” nie ukazał się w książce, lecz jako osobny tekst w miesięczniku „das da”, gdzie były publikowane wyraźne pedofilskie aluzje. Ten rozdział nosił tytuł „Sklep z dziećmi”.

FAS podkreśla, że emancypacyjne grupy Zielonych i homoseksualistów co pewien czas wychodziły z propozycjami „równouprawnionego seksu z dziećmi”. Były nawet próby wykreślenia z niemieckiego kodeksu karnego paragrafu 176, który mówi o seksualnym wykorzystywaniu dzieci.

Ci tak zwani „miejscy Indianie” na mityngach partyjnych Zielonych otwarcie propagowali pedofilię

– pisze FAS.

W łonie Zielonych doszło w 1985 r. do konfliktu, gdy „Grupa robocza Homoseksualistów i Pederastów Bundestagu (w oryginale: Bundesarbeitsgemeinschaft Schwule und Päderasten - SchwuP) sprzeciwiła się interpelacji swoich towarzyszy partyjnych w sprawie „przemocy seksualnej wobec dzieci”. Grupie SchwuP nie spodobało się, że w ogóle padło wyrażenie „wykorzystanie seksualne”, które jako takie nie powinno istnieć w kodeksie karnym, gdyż „seksualność jako taka nie powinna podlegać karze”

Frakcja Zielonych jest dziś znaczącą grupą w Parlamencie Europejskim. Na polskiej scenie politycznej ugrupowanie Cohn-Bendita znajduje duży posłuch i poważania, a sam autor „Wielkiego Bazaru” jest częstym gościem w Polsce. Ostatnio odwiedził przyjaciół w "Gazecie Wyborczej".

CZYTAJ TAKŻE: Daniel Cohn-Bendit przemawiający na Czerskiej, to musiało być ciekawe przeżycie. Co mówił "czerwony Dany" i czy zadano mu pytania, które powinny paść?

Przed rokiem spotkał się z działaczami Ruchu Palikota, którzy nie ukrywają, że po ewentualnym dostaniu się do PE, chcieliby być w jednej frakcji z Zielonymi.

Jako Ruch Palikota jesteśmy jedyną partią, która tak naprawdę utożsamia się i ma bardzo zbliżony program do Zielonych z różnych części Europy. Mam nadzieję, że dzisiejsza wizyta będzie mogła otworzyć całkowicie nowy rozdział bardzo bliskiej współpracy, ewentualnie w przyszłości jakiegoś wspólnego projektu

– mówił wówczas Artur Dębski, wiceszef Ruchu Palikota.

Cohn-Bendit powiedział:

Dobrze się tu czuję. Wydaje mi się, że perspektywy i sposób patrzenia Zielonych europejskich i Ruchu Palikota są takie, że powinniśmy maksymalnie się zbliżyć przed najbliższymi eurowyborami.

Dlaczego obu ugrupowaniom jest tak blisko do siebie? Bo sprzeciwiają się energetyce jądrowej...

Sławomir Sieradzki/ "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung"

TEKST NIEMIECKI W ORYGINALE. ZWRACA UWAGĘ REKLAMA ZE WSPOMNIANEGO W ARTYKULE PISMA "DAS DA": "ONA MIAŁA DOPIERO 12 LAT. SEKS W HONG-KONGU".

Zapraszamy do komentowania artykułów w mediach społecznościowych