W krakowskim Grand Hotelu odbył się charytatywny Bal Niepokornych dla dziennikarzy. Wśród patronów medialnych były Tygodnik "wSieci" i portal wPolityce.pl. W Krakowie bawili się znani politycy, ludzie kultury i publicysci.

Na zdjęciu: fotograf i dokumentalista Stanisław Markowski
Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Ignacego Paderewskiego w Krakowie w ramach zbiórki środków na naprawę instrumentów muzycznych, na których uczą się młode talenty muzyczne.

Bal polonezem rozpoczęli Tomasz Sakiewicz wraz z żoną Dagną. Wśród gości byli również – publicystka Ewa Stankiewicz, fotograf i dokumentalista Stanisław Markowski, satyryk Ryszard Makowski, publicysta i b. minister edukacji narodowej Andrzej Waśko, felietonista, laureat nagrody „Złotej Ryby” Krzysztof Feusette. Wśród obecnych na „Balu Niepokornych” byli – b. minister edukacji narodowej, europoseł prof. Ryszard Legutko, poseł Artur Górski, b. wiceminister spraw zagranicznych, poseł Krzysztof Szczerski.

Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/150662-charytatywny-bal-niepokornych-w-krakowie-zobacz-zdjecia
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.