„Anatomia Upadku” w TV Puls: emisja filmu Anity Gargas już dzisiaj. Polecamy!

fot. Anita Gargas w rozmowie ze świadkiem tragedii w Smoleńsku
fot. Anita Gargas w rozmowie ze świadkiem tragedii w Smoleńsku

Telewizja Puls wyemituje film Anity Gargas „Anatomia upadku”. Dokument dotyczący tragicznej katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku, można będzie zobaczyć na antenie ogólnodostępnej stacji TV Puls już jutro - w środę 30 stycznia, o godzinie 20:00 oraz w niedzielę 3 lutego, o godz. 21:55.

Jak poinformowała stacja, decyzja spowodowana jest dyskusją wywołaną w mediach po emisji w kanale National Geographic filmu „Śmierć Prezydenta”, przedstawiającego katastrofę smoleńską z perspektywy raportu MAK oraz komisji Millera.

Po nadaniu programu odezwały się głosy społeczne, dziennikarskie i polityczne, nawołujące o przedstawienie drugiego punktu widzenia, ukazanego w filmie Anity Gargas „Anatomia upadku”, który wchodzi w polemikę z tezami zawartymi w tych raportach

– czytamy w komunikacie TV Puls.

Dokument „Anatomia upadku” będą mogli obejrzeć widzowie z całej Polski, korzystający z bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej a także odbierający sygnał z naziemnych nadajników analogowych w województwach: łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, śląskim, dolnośląskim i zachodniopomorskim. TV Puls dostępna jest także w ofercie platform satelitarnych oraz w pakietach telewizyjnych wszystkich operatorów kablowych.

Podjęliśmy decyzję o wyemitowaniu filmu „Anatomia upadku” w odpowiedzi na dyskusję społeczną i medialną, wywołaną dokumentem „Śmierć Prezydenta”. Ponadto, już od kilku sezonów właśnie na naszej antenie w każdą niedzielę, o godz. 23:00 emitujemy serial dokumentalny „Katastrofa w przestworzach”, któremu nadaliśmy własny tytuł „Podniebny horror”. Tematyka ta jest więc dla nas istotna

– powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

JKUB

Autor

2 audiobooki w prezencie! Sprawdź 2 audiobooki w prezencie! Sprawdź 2 audiobooki w prezencie! Sprawdź
W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...