Pierwszy numer tygodnika "wSieci" już w sprzedaży! W nowym, klasycznym formacie. ZOBACZ OKŁADKĘ!

Na zdjęciu: Tę okładkę tygodnika "w Sieci" przygotował Marek Oleksicki.

POLUB "wSieci" NA FB!

Sto stron ciekawych i zajmujących artykułów, nakład - 250 tysięcy egzemplarzy, cenieni przez czytelników autorzy. 31 grudnia ukaże się czwarty numer pisma młodej Polski – „wSieci”. Teraz jako tygodnik! W każdy poniedziałek, za 3,90 zł, czytelnicy otrzymają magazyn osobistych opinii, w którym odnajdą unikatowe teksty ulubionych autorów, znanych z portali internetowych takich jak wpolityce.pl oraz łamów prasy. „wSieci” zmienia też format na klasyczny tygodnikowy - 215x280 mm.

Redakcja tygodnika „wSieci” rośnie. Na łamach pisma pojawiły się już rozpoznawalne, charakterystyczne rysunki Michała Korsuna oraz duetu Bartosz Sztybor i Marek Oleksicki. Czytelnicy owacyjnie przyjęli rubrykę „Z życia koalicji, z życia opozycji” tworzoną od lat przez Igora Zalewskiego i Roberta Mazurka. Wśród komentatorów polskiej rzeczywistości znaleźli się „wSieci” Piotr Zaremba, Krzysztof Feusette, Jerzy Jachowicz, Wiktor Świetlik, Krzysztof Czabański, Ryszard Makowski, Leszek Długosz, Maciej Pawlicki, Grzegorz Kostrzewa-Zorbas, Grzegorz Górny, Roman Graczyk, Paweł Burdzy i wielu innych autorów szczególnie cenionych przez czytelników.

- Dziękujemy za wszystkie wyrazy sympatii, za setki e-maili i również setki tradycyjnych kartek z życzeniami świątecznymi. Państwa zaufanie jest naszym największym zobowiązaniem

– pisze we wstępniaku do sylwestrowego wydania, Jacek Karnowski, redaktor naczelny tygodnika „wSieci”. Podkreśla:

Kupując co tydzień tygodnik „wSieci”, nie tylko kupujecie Państwo ciekawe i żywe pismo, ale także wspieracie uczciwe, odważne media, oparte na wyłącznie polskim, niepostkomunistycznym kapitale. To media oparte na zdrowym fundamencie, które będą się dalej rozwijały. Kupując nasz tygodnik, inwestujecie więc Państwo w przyszłość. I to jest inwestycja pewna.

Na okładce wydania, które w sprzedaży znajdzie się już 31 grudnia, redakcja stawia tezę, iż dzielni Polacy są Hobbitami Europy. Autorzy „wSieci” premierze ekranizacji powieści J.R.R. Tolkiena poświęcają temat tygodnia. Nie zabrakło też rozmowy Jacka i Michała Karnowskich. Tym razem na ich pytania odpowiada prof. Jadwiga Staniszkis. To numer noworoczny – można się zatem spodziewać także publicystycznych podsumowań mijającego roku i prognoz na rok 2013.

- Postanawiamy dołożyć wszelkich starań, by każdy znalazł „wSieci” coś dla siebie interesującego. Dlatego oprócz spraw kluczowych dla Polski dużo miejsca poświęcimy kulturze, historii, będzie też sporo tekstów pisanych z przymrużeniem oka, będą fascynujące wywiady i ciekawe felietony. Postanawiamy dać Państwu taki tygodnik, jakiego na rynku brakuje: konserwatywny w duchu ciekawy w treści i formie

– zapowiada Dorota Łosiewicz, w noworocznym felietonie zatytułowanym „Z nowym rokiem postanawiamy”.

Zapraszamy zatem do punktów sprzedaży i lektury. Znając bowiem upór redakcji „wSieci” – postanowienia będą realizowane co tydzień, w każdy poniedziałek.

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Krzysztof Bałękowski, Wojciech Biedroń, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Adam Stankiewicz, Weronika Tomaszewska, Anna Wiejak.

Autorzy: Łukasz Adamski, Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Grzegorz Górny, Edyta Hołdyńska, Jerzy Jachowicz, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło.

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.