"w Sieci" - odważny tygodnik młodej Polski zwiększa nakład do 250 tysięcy egzemplarzy. Świetna sprzedaż, nowi autorzy

Znaczek "w Sieci". Fot. Polityce.pl
Znaczek "w Sieci". Fot. Polityce.pl

CZYTAJ TEŻ: "Z życia koalicji, z życia opozycji" - słynna rubryka Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego już wkrótce w tygodniku "w Sieci"!

Ta informacja powinna ucieszyć wszystkich, którzy po przejęciu przez obóz władzy "Uważam Rze" mają poczucie pustki. "w Sieci" - odważny tygodnik młodej Polski zwiększa nakład kolejnego wydania do 250 tysięcy egzemplarzy. To wynik doskonałej sprzedaży pierwszych dwóch numerów.

Oficjalne dane nie są jeszcze znane, ale badania sondażowe w kioskach, sygnały od kolporterów i czytelników pozwalają na duży optymizm

- usłyszeliśmy w spółce "Fratria", która jest wydawcą tytułu. Warto podkreślić, że to spółka o całkowicie polskim kapitale, niezależna od świata oligarchów, w żaden sposób nie związana też ze światem postkomunistycznym. Nie ma więc ryzyka, że wydając swoje pieniądze czytelnicy będą finansowali kogoś, kto za chwilę zechce albo będzie zmuszony zadusić inicjatywę.

"w Sieci" szykuje też kolejną kampanię reklamową w której pojawią się nowi autorzy zapraszający do sprawdzenia i polubienia pisma. Przypomnijmy, że z redakcją związani są na stałe:

Piotr Zaremba

Jacek Karnowski

Michał Karnowski

Marek Pyza

Marzena Nykiel

Dorota Łosiewicz

Marcin Wikło

Grzegorz Górny

Krzysztof Czabański

Jerzy Jachowicz

Krzysztof Masłoń

Robert Mazurek

Igor Zalewski

Krzysztof Feusette

Piotr Cywiński

Wiktor Świetlik

Maciej Pawlicki

Ryszard Makowski

Grzegorz Kostrzewa-Zorbas

Paweł Burdzy

Stanisław Żaryn

Łukasz Adamski

Andrzej Rafał Potocki

Marcin Fijołek

Sławomir Sieradzki

Anna Sarzyńska

Wojciech Pawlak

 

A także doskonali artyści- graficy:

 

Andrzej Krauze

Rafał Zawistowski

Michał Korsun

Spółka autorska Sztybor i Oleksicki

 

 

Jak widać jest to pismo młode nie tylko duchem, ale jednoczące też najlepsze nazwiska młodej, odważnej publicystyki i dziennikarstwa polskiego!

Wciąż można kupić aktualne wydanie "w Sieci":

A kolejny numer ukaże się już 20 grudnia i będzie wydaniem znacznie poszerzonym! Dużo do czytania na święta. "w Sieci" już 31 grudnia ukaże się w nowej formule klasycznego, 100-stronicowego tygodnika!

POMÓŻ! WŁĄCZ SIĘ! POLUB NAS NA FACEBOOKU

gim

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...