"Z życia koalicji, z życia opozycji" - słynna rubryka Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego już wkrótce w tygodniku "w Sieci"!

Fot. Polityce.pl
Fot. Polityce.pl

Na zdjęciu: Robert Mazurek

Miło nam poinformować, że już w kolejnym numerze pisma "w Sieci", poszerzonym wydaniu świątecznym, które ukaże się 20 grudnia, znajdą państwo także "Z życia koalicji, z życia opozycji" - kultową i lubianą rubryka Roberta Mazurka i Igora Zalewskiego. I od tego dnia już co tydzień, bo "w Sieci" staje się tygodnikiem, ci dwaj doskonali autorzy będą komentowali żartobliwie, a niekiedy piekielnie złośliwie, wydarzenia tygodnia po stronie władzy i opozycji.

W pierwszym odcinku swoich notek napisanych dla "w Sieci" Mazurek i Zalewski witając się z czytelnikami złośliwie stwierdzają:

To już piętnasty rok, jak się z nimi po świecie telepiemy i co jakiś czas okazuje się, że ktoś to, prócz redaktorów, jeszcze czyta. Aplikujecie nas sobie na bezsenność?

Odpowiadamy w imieniu czytelników - raczej na polepszenie humorów i dla nabrania dystansu!

Ale to nie koniec dobrych informacji. Robert Mazurek dodatkowo dla tygodnika będzie pisał felietony i przeprowadzał wywiady z ludźmi ze świata kultury.

Miło nam też poinformować, że w styczniu do zespołu tygodnika "w Sieci" dołączy jeszcze jedno wyjątkowo ostre i lubiane pióro - Krzysztof Feusette, laureat nagrody "Złotej Ryby".

 

I jeszcze jedna dobra wiadomość: do redakcji dołącza także były redaktor naczelny i twórca "Frondy", znawca Kościoła, Węgier i świata, Grzegorz Górny.

Przypominamy, że z końcem grudnia stajemy się normalnym, pełnowartościowym tygodnikiem w klasycznym formacie. Cały czas prowadzimy rozmowy z autorami, artystami i redaktorami. Wkrótce więc możecie spodziewać się państwo kolejnych dobrych informacji!

Już ponad 10 tysięcy przyjaciół polubiło na fb "w Sieci"

Redakcja tygodnika "w Sieci"

 

CZYTAJ: Zobacz okładkę poniedziałkowego wydania pisma "w Sieci" poświęconego nadredaktorom III RP. Cóż to za wesoła gromadka?

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...