Niezawodny Tadek Firma Solo zaprasza do wspaniałej patriotycznej akcji.

Żyjący bohaterowie walk o niepodległość nie są objęci przez nasze państwo należyta opieką. Natomiast wszyscy są w stanie zgodnie stwierdzić, że w najgorszej sytuacji znajdują się ci, którzy po powrocie z sowieckich łagrów znaleźli sie w komunistycznych republikach, które już nie miały w nazwie słowa "Polska". W tym roku włączamy się w akcję Stowarzyszenia "Odra - Niemen"

- mówi Tadek.

Zobacz klip, w którym młody raper wyjaśnia, w jaki sposób chce się zaangażować w pomoc rodzinom polskich bohaterów wojennych.

 

RODACY – BOHATEROM. PACZKA NA BOŻE NARODZENIE DLA POLSKIEGO KOMBATANTA  NA KRESACH.

PLAKAT AKCJI  -  lista artykułów oraz organizacje, dla których zbieramy paczki.

Nr konta bankowego akcji:
NORDEA BANK SA 32 1440 1387 0000 0000 1244 4184

Dar od nas to znak pamięci dla tych którzy pozostali na Kresach

Stowarzyszenie ODRA-NIEMEN od 2009 roku organizuje ogólnopolską akcję świąteczną w ramach projektu RODACY-BOHATEROM. Dwa razy w roku dla POLSKICH KOMBATANTÓW  NA KRESACH, przygotowujemy   ze zbiórek darów rzeczowych  i wpłat finansowych paczki świąteczne na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIE I NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE. Jest to zadnie cykliczne w którym udział biorą osoby prywatne, organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, radni, kibice piłki nożnej zrzeszeni w Klubach Kibica, przedsiębiorcy, szkoły.

Zapraszamy Państwa po raz kolejny do naszej wspólnej akcji. Szczegóły projektu są zawarte w ulotce. Rozpoczynamy 15 października a kończymy zbiórkę 15 grudnia 2012.

Głównym organizatorem zadania jest Stowarzyszenie ODRA-NIEMEN, ale czekamy na chętnych do współpracy na danym terenie. Nawiązanie współpracy z naszą organizacją wiąże się z procedurami przy organizacji zadania, dlatego prosimy o kontakt do koordynatora projektu, który prześle szczegóły współpracy – Paweł Ostrowski  p.ostrowski@odraniemen.org