Wielki sukces dwutygodnika "wSieci". Czasopismo znika w zawrotnym tempie. Już dziś potrzebny jest dodruk!

Dwutygodnik osobistych opinii „wSieci” wywołał poruszenie na rynku mediów. Zaledwie po kilku dniach otrzymujemy informacje, że "wSieci" cieszy się niesamowitym zainteresowaniem, a pisma zaczyna brakować. Kolporterzy zwrócili się do nas z prośbą o dodatkowe egzemplarze.

Dwutygodnik znika z kioskowych półek w zawrotnym tempie. Już dziś za zaufanie, jakim obdarzyli nas Czytelnicy, serdecznie dziękujemy.

Pierwszy numer został wydrukowany w 150 tys. egzemplarzach. Dostępny był w sieci ponad 40 tysięcy punktów sprzedaży w całej Polsce.

Z wielką radością odbieramy telefony i e-maile dotyczące naszej gazety. Każda informacja, wiadomość, każda opinia jest w redakcji omawiana i dyskutowana. Dziękujemy za wszystkie, także krytyczne głosy dotyczące dwutygodnika. Szczególnie uważnie traktowaliśmy zgłoszenia dotyczące dostępności „wSieci” w punktach sprzedaży. Jesteśmy w stałym kontakcie z kolporterami. Codziennie otrzymywaliśmy informacje, że dwutygodnika już nie ma, że został wykupiony.

W związku z tymi informacjami porozumieliśmy się ze spółkami kolporterskimi i postanowiliśmy przeznaczyć do sprzedaży dodatkowe egzemplarze. Mamy zapewnienia, że dwutygodnik „wSieci” jest dostępny już w całym kraju w sieci saloników prasowych Kolportera, Ruchu, InMedio, Relay, a także w Empikach, salonikach Tabak oraz Tabacco Press.

Ponadto podjęliśmy decyzję o dodruku pierwszego numeru „wSieci”. Dodatkowe egzemplarze trafią do punktów sprzedaży już w poniedziałek, 3 grudnia rano.

Kolejne wydanie dwutygodnika już 10 grudnia.


CZYTAJ TAKŻE: Już trzy tysiące przyjaciół polubiło pismo "w Sieci"! Dołącz i Ty, zobacz jak wygląda nasza kampania reklamowa

 

ODWIEDŹ STRONĘ INTERNETOWĄ "wSieci", Zamów prenumeratę!

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...