Publikujemy kilka felietonów telewizyjnych z wczorajszego programu "Jan Pospieszalski: Bliżej". Obszerna relacja tekstowa z programu dostępna jest też na naszym portalu. Czytelnicy informują nas w mailach, że wczorajszy program wciąż nie pojawił się na stronach TVP - mimo, że zazwyczaj już kilka minut po zakończeniu jest on dostępny. Sprawdziliśmy i faktycznie - wczorajszego programu wciąż nie ma w sieci.
Szczególnie mocno polecamy felieton prezentujący analizę działań policjantów. Jest to kompilacja filmów i nagrań, które zamieścili w sieci internauci oraz niezależne serwisy, jak Stefczyk.info czy Fronda.pl:
Kolejnym nagraniem jest wypowiedź rzecznika prasowego Komendy Głównej Policji, Mariusza Sokołowskiego:
Wreszcie prezentujemy też wypowiedź Katarzyny Ceran, narzeczonej Piotra Staruchowicza, nieformalnego lidera kibiców Legii:
lw
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/144671-publikujemy-felietony-wideo-z-wczorajszego-programu-blizej-zobacz-kompilacje-policyjnych-dzialan-w-trakcie-marszu-niepodleglosci
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.