Środowa manifestacja pod siedzibą "Rzeczpospolitej" będzie nagrywana? "Jeśli ktoś z pracowników "Rz" zostanie zidentyfikowany - wyleci z pracy"

Rys. Andrzej Krauze
Rys. Andrzej Krauze

Smutne wieści z Presspubliki - podobno w odpowiedzi na list protestacyjny dziennikarzy do Grzegorza Hajdarowicza oraz w reakcji na zapowiedź jutrzejszej demonstracji do "Rz" manifestacja ma być filmowana, a jeśli ktoś z pracowników "Rz" zostanie zidentyfikowany, to wyleci z roboty. Jakie to piękne znów żyć w latach 80.

- Piotr Gociek na swoim profilu facebookowym.

Już same plotki w tej sprawie są bardzo smutne i przygnębiające. Jeśli jednak scenariusz nakreślony przez Goćka doszedłby do skutku, zrobilibyśmy kolejny krok w stronę Białorusi.

CZYTAJ TAKŻE:

Jeżeli chcesz wyrazić swoje poparcie dla Cezarego Gmyza i sprawy wolności prasy - przyjdź w środę o 15:30 przed siedzibę "Rzeczpospolitej"

List otwarty przeciw nagonce na Cezarego Gmyza i "Rzeczpospolitą". "To zmierza do dalszego ograniczania wolności prasy!"

UJAWNIAMY. List dziennikarzy Presspubliki: "Wyrażamy głębokie zaniepokojenie tą sytuacją. Stawia ona pod znakiem zapytania sens całej naszej pracy"

lw, Facebook

 

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...