Zaskakująca (a może jednak nie?) dyrektywa Korwin-Mikkego dla Nowej Prawicy: "zmieniamy cel ataku, atakować PiS"

Janusz Korwin-Mikke w całkiem sympatycznej pogadance z Januszem Palikotem. Fot. wPolityce.pl
Janusz Korwin-Mikke w całkiem sympatycznej pogadance z Januszem Palikotem. Fot. wPolityce.pl

Zadziwiający ruch polityczny lidera Kongresu Nowej Prawicy. W momencie gdy pojawia się szansa na zmianę w Polsce, Janusz Korwin-Mikke ogłosił na swoim blogu, że od teraz dla niego i działaczy jego partii głównym wrogiem jest.... opozycja. A konkretnie Prawo i Sprawiedliwość. Przeczytaj cały wpis:


Nasze notowania idą w górę – w ostatnim sondażu:

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sondaz-dla-faktow-rmf-fm-partia-kaczynskiego-wyprzedza-po,nId,641492

są najwyższe od ostatnich nieszczęsnych wyborów.

Gdyby wybory odbyły się 14 października, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość, osiągając poparcie wyborców na poziomie 30%. Drugie miejsce zajęłaby obecnie rządząca Platforma Obywatelska, uzyskując 27% głosów. W tyle za liderami pozostają Sojusz Lewicy Demokratycznej (12%) oraz Ruch Palikota (6%). Do parlamentu weszłyby także Solidarna Polska (5%) oraz Polskie Stronnictwo Ludowe (5%). Na granicy progu wyborczego balansuje Kongres Nowej Prawicy z poparciem na poziomie 4%.

– co tłumaczy wściekłe ataki z różnych stron. Proszę się nie przejmować – karawana idzie dalej.

Natomiast wobec tego, że PiS wysuwa się przed PO - zmieniamy główny cel ataku. Nie tylko dlatego, że zawsze trzeba niszczyć najsilniejszego przeciwnika.

Gramy teraz na przejęcie elektoratu PO. By odebrać elektorat PO trzeba, oczywiście, krytykować zdradę liberalizmu dokonaną przez PO – ale atakować PiS i zdecydowanie odciąć się od jakichkolwiek kompromisów z narodowymi socjalistami. Oczywiście wartości narodowe TAK, oczywiście przedwojenna „stara” eNDecja TAK, oczywiście Adam Heydel, Edward Taylor i Roman Rybarski TAK, TAK, TAK – natomiast przedwojenne ONRy zdecydowanie NIE.

Sytuacje mamy o tyle łatwiejszą, że obecne ONRy i MW nie odżegnują się od narodowych socjalistów – natomiast odżegnują się od nas. I bardzo dobrze!

Proszę Drogie Koleżanki i Szanownych Kolegów o żelazne przestrzeganie tej dyrektywy we wszystkich publicznych wystąpieniach!

Czyżby rację mieli więc ci, którzy od dawna wskazują na dziwny charakter działalności Korwin-Mikkego i sugerują nieznane opinii publicznej powiązania i uwikłania?

wu-ka

Autor

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...