Palikot i Rozenek- mają przekaz dnia, czy to tylko głupota? Głosujących przeciw liberalnym pomysłom aborcyjnym nazywają - „katolickimi talibami”

fot. PAP/Leszek Szymański
fot. PAP/Leszek Szymański

Politycy Ruchu Palikota albo umówili się na przekaz dnia którym starają się obrażać katolików, albo publicznie demonstrują swoją głupotę. Mamy nowe pseudo: Andrzej „Hezbollah” Rozenek.

Lider RP czyli Janusz Palikot nazwał głosujących przeciw liberalnym pomysłom aborcyjnym- „katolickimi talibami”

Więc dla wyjaśnienia, talibowie to ugrupowanie islamskie(fundamentalne), założone z początku przez studentów, a które z biegiem lat i wzrostem funduszy rozwinęło się w organizację terrorystyczno-polityczną. Cóż więc mają wspólnego z katolikami, walczącymi o prawo do życia?  ” Katolicki-talib”- to powiedzenie bardzo „przyklejkowo” brzmi, jednak logiki nie posiada.

Rekord pobił rzecznik RP Andrzej Rozenek: „Hezbollah zagłosował w Sejmie„- no cóż, tu mamy do czynienia z prawdziwym przykładem głupoty. Hezbollah to już najprawdziwsza organizacja terrorystyczno-polityczna, która walczy głównie z Izraelem o wpływy na bliskim wschodzie. Cóż oni, finansowani przez rządy Syryjskie oraz Irańskie, chcący walczyć z wpływem zachodu  mają wspólnego z fundamentalizmem religijnym? Na to pytanie odpowiedź zna zapewne tylko poseł Rozenek.

Dziękujemy za komentarze. Było bardzo zabawnie.

autor: Łukasz Żygadło

 

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...