Równia pochyła TVN. Widzowie nie chcą już tego oglądać. Akcje koncernu tanie jak nigdy

fot. wPolityce.pl
fot. wPolityce.pl

Matematyka jest brutalna dla telewizji TVN. W ciągu tygodnia cena akcji koncernu spadła do 6 złotych, o 14,4 procent. To najniższy poziom walorów TVN w historii.

Eksperci nie mają złudzeń - to efekt informacji o kiepskich wynikach oglądalności TVN w sierpniu. Z danych firmy badawczej Nielsen Audience Measurement wynika, że udział TVN wśród widzów w grupie komercyjnej, czyli między 16. a 49. rokiem życia, spadł do 11,9 z 13,4 proc. Z kolei wśród widzów między 16. a 49. rokiem życia w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców – głównej widowni TVN – obniżył się do 13,5 z 16,3 proc.

To jest coś, czego, szczerze mówiąc - nie możemy zrozumieć. Napęczniała od telewizyjnych fajerwerków, kipiąca wspaniałymi serialami, odkrywająca coraz to nowe talenty Polaków (ostatnio kulinarne), przypominająca coraz bardziej cyrkowy program ramówka traci widzów?!? Kto ten cyrk może jeszcze uratować? Podpowiedzmy przyjaciołom z Wiertniczej! Klauni? Małpy? Cała masa karłów? Baba z brodą? Chociaż to wszystko - mamy takie wrażenie - już tam jest. Może przydałaby się jeszcze odrobina prawdy?

Przeczytaj także: Edward Miszczak, dyrektor TVN, szczerze przyznaje, że w stacji nie wolno śmiać się z Platformy! "Lemingi tego nie chcą"


Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...