Już jutro oficjalna premiera pierwszego w Polsce pełnego zestawienia wydatków sektora publicznego - Mapa Wydatków Publicznych.
Zespół ekspertów i analityków pod kierownictwem Krzysztofa Bosaka pracował nad projektem przez ostatnich kilka miesięcy.
Z okazji inauguracji nowego roku szkolnego prezentujemy niewielki fragment opracowania.
W 2011 roku na edukację wydaliśmy 58 846 000 000 złotych. To dużo czy mało? Czy Waszym zdaniem te niemałe pieniądze są dobrze wydawane? Czy nasze państwo prowadzi mądrą politykę edukacyjną? Oceńcie sami.
Bar
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/139358-fundacja-republikanska-58-846-mln-zl-tyle-polskie-panstwo-wydaje-na-edukacje-na-co-ida-te-pieniadze
Najnowsze artykuły
Wszystkie najnowsze artykuły w jednym miejscu
Śledź nas na Google News
Bądź na bieżąco — dodaj nas do Google News
Dziękujemy za przeczytanie!
Twoje wsparcie ma znaczenie. Buduj z nami niezależne media.
Wszystkie teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu. Dołącz do nas.