Bill Gates chce walczyć z przeludnieniem ziemi. Jak? Strzykawkami i aborcją

fot. sxc.hu
fot. sxc.hu

Na portalu PCH24.pl pojawił się ciekawy tekst na temat szokujących pomysłów możnych tego świata i ich walki z przeludnieniem ziemi. Multimiliarder Bill Gates i jego żona Melinda zaangażowali się w walkę z rzekomym przeludnieniem na świecie. Właściciel Microsoftu chce całkowicie ograniczyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery, drastycznie zmniejszając liczbę ludności na świecie poprzez stosowanie  szczepionek. Jego żona ma prostszy pomysł- chce upowszechniać na świecie aborcję.

Żona Batesa, Melinda zorganizowała niedawno skandaliczną konferencję eugeniczną,  która odbyła się w setną rocznicę zwołania Pierwszego Międzynarodowego Kongresu Eugenicznego w Londynie. Już tam wysnuła on tezę o potrzebie walki z przeludnieniem poprzez upowszechnianie antykoncepcji i aborcji. Portal PCH24.pl przypomina, że na imprezie, która odbyła się 11 lipca b.r., a której współorganizatorem był m.in. rząd brytyjski, udział wzięły - poza Fundacją Gatesów - takie organizacje jak: Planned Parenthood, Marie Stopes International i Fundusz Ludnościowy ONZ. Krytycy kongresu wytykali organizatorom, że impreza odbyła się dokładnie 100 lat po lipcowej konferencji eugenicznej, zwołanej przez Leonarda Darwina, syna Karola Darwina i poświęconej kuzynowi Darwina - Francisowi Galtonowi, który upowszechniał eliminację niepełnosprawnych. Na konferencji tej nawiązywano do teorii Thomasa Malthusa, uważającego, iż biedni są odpowiedzialni za „opróżnianie światowych zasobów”.

Dzisiejsi aborcjoniści postanowili uczcić szokujące pomysły eugeników. Podczas ostatniego szczytu organizatorzy, w szczególności Melinda Gates starannie unikali używania słowa eugenika. Według PCH 24.pl zachęcali jednak do tego samego, do czego namawiali współorganizatorzy konferencji z 1912 r.: do ograniczenia liczby ludności na świecie, zwłaszcza biednych poprzez upowszechnienie antykoncepcji w krajach rozwijających się.

Małżeństwo Gatesów już wcześniej wielokrotnie podkreślało, że na świecie jest zbyt dużo ludzi. Rok temu Melinda Gates mówiła, że antykoncepcja służy światowej gospodarce. Według niej mniej ludzi na świecie oznacza po prostu więcej zasobów. Gates uważa również, że powinno się szczepić ludzi w celu zakończenia przeludnienia. Podczas konferencji poświęconej nowym technologiom w 2010 r. w Long Beach w Kalifornii szef Microsoftu mówił na temat globalnego ocieplenia, stwierdzając, że emisja dwutlenku węgla musi być zredukowana do zera do roku 2050. Gates powiedział, że każda osoba na naszej planecie produkuje średnio około pięciu ton dwutlenku węgla rocznie. Stwierdził, że obecnie jest około 6,8 mld ludzi na Ziemi, ale liczbę tę można ograniczyć od 10 do 15 proc., stosując przymusowe szczepienia i ulepszając system opieki „reprodukcyjnej”. Według portalu Fundacja Gatesów otwarcie popiera eugenikę. Ostatnio przekazała ona ponad 100 tys. dol. na badania nad „nieinwazyjną formą odwracalnej kontroli urodzeń dla mężczyzn”. Ma to być rodzaj antykoncepcji dla mężczyzn. Gatesowie wspierają również barbarzyńską i zbrodniczą „politykę jednego dziecka” w Chinach.

PCH24.pl przypomina również wcześniejszą konferencję innych multimiliarderów, którzy spotkali się w Nowym Jorku w 2009  i dyskutowali nad skutecznym ograniczeniem liczby ludności na świecie. Wzięli w niej udział m.in.: David Rockefeller, Ted Turner, Oprah Winfrey, Warren Buffett, George Soros i Michael Bloomberg.

Ł.A/PCH24.pl

Autor

Wspólnie brońmy Polski i prawdy! www.wesprzyj.wpolityce.pl Wspólnie brońmy Polski i prawdy! www.wesprzyj.wpolityce.pl Wspólnie brońmy Polski i prawdy! www.wesprzyj.wpolityce.pl

Zapraszamy do komentowania artykułów w mediach społecznościowych