Sprawę Amber Gold wykorzystuje się do do skoku na SKOKi. Buduje się absolutnie nieuprawnione i patologiczne zestawienia Amber Gold i Kas Stefczyka
- mówi portalowi Stefczyk.info Przemysław Wipler.
Zaznacza, że "będziemy dalej obserwować podobne zachowania, ponieważ władza musi pokazać, że coś robi, że działa i sprząta bałagan, że trzyma rękę na pulsie".
W ocenie Wiplera "trudno znaleźć element państwa, który dobrze działa":
Nawet te instytucje, które działają, są przez PO niszczone. Tak było z Anną Streżyńską i kierowanym przez nią Urzędem Komunikacji Elektronicznej. Ona miała najlepsze wyniki i była bardzo dobrze oceniana. Jednak nie pozwolono jej wystąpić na forum sejmowym i przedstawić sprawozdania ze swojej działalności. Zdjęto ją ze stanowiska, nie mówiąc nawet dlaczego, ani z jakiego powodu. Takiego powodu nie było. Chodziło jedynie o zamontowanie swojego człowieka w UKE. Nawet tam, gdzie urzędy działają, prowadzi się ich demontaż i destabilizuje.
Rozmówca Stefczyk.info wskazuje, że również ludzie Platformy Obywatelskiej przyczynili się do wzrostu skali problemów, jakie mają obecnie klienci Amber Gold.
Politycy PO spotykali się z Marcinem Plichtą i mówili, że jego firma jest innowacyjna i fajna. Poseł Mastalerek opisał wpisy ze strony Amber Gold. Spółka szczyciła się poparciem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza z PO. Skoro władza współpracuje z jakąś firmą, to obywatele mają prawo sądzić, że jest ona wiarygodna. Przecież władza nie powinna się kontaktować i wspierać oszustów
- mówi Wipler dodając niestety, że "to miało miejsce w Polsce".
Więcej na Stefczyk.info
KL
Publikacja dostępna na stronie: https://wpolityce.pl/polityka/137698-wipler-dla-stefczykinfo-sprawa-amber-gold-sluzy-do-ataku-na-skoki-wladza-musi-pokazac-ze-cos-robi-ze-dziala-i-sprzata-balagan
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Najważniejsze teksty publicystyczne i analityczne w jednym miejscu! Dołącz do Premium+. Pamiętaj, możesz oglądać naszą telewizję na wPolsce24. Buduj z nami niezależne media na wesprzyj.wpolsce24.