Przyjacielskie spotkanie u chorego generała. Lech Wałęsa na herbatce u Wojciecha Jaruzelskiego

Fot. Lechwalesa.blip.pl
Fot. Lechwalesa.blip.pl

Lech Wałęsa przyjechał na kilka dni do Warszawy. Jak sam się chwali, w czasie swojej wizyty były prezydent odwiedził m.in. gen. Wojciecha Jaruzelskiego.

Kiedyś staliśmy po przeciwnych stronach, ale dzisiaj mamy wolną Polskę i ja zamknąłem już tamten rozdział

- mówi Wałęsa.

Zdjęcia ze spotkania u Jaruzelskiego trafiły na blog Lecha Wałęsy. Na zdjęciu widać, że spotkanie odbyło się w przyjacielskiej atmosferze. Wspólnie z generałem i jego żoną były prezydent zjadł ciasto i wypił herbatę. Na stole widać również butelkę czegoś mocniejszego, ale Lech Wałęsa zdaje się nie pił. No chyba że “z gwinta”...

Jak się okazuje, to nie pierwsze spotkanie Wałęsy z Jaruzelskim w ostatnim czasie.

Spotkaliśmy się, jak mój syn leżał w szpitalu, zaprosił mnie wtedy do siebie i teraz skorzystałem z okazji. Odwiedziłem go w domu w Warszawie. Kiedyś staliśmy po przeciwnych stronach, ale dzisiaj mamy wolną Polskę i ja zamknąłem już tamten rozdział. I dlatego warto się czasami spotkać i pogadać. Zaprosiłem Jaruzelskiego do siebie do Gdańska

- tłumaczy Wałęsa.

Wygląda więc na to, że jeszcze usłyszymy o spotkaniach Wałęsy i Jaruzelskiego. Panów zdaje się ciągnie do siebie. Ciekawe, jakie jeszcze rozdziały w czasie tych spotkań zamknie Lech Wałęsa.

KL

Autor

Studio TV

W tym miejscu za chwilę pojawią się komentarze...

Redaktor Naczelna: Marzena Nykiel

Zespół: Krzysztof Bałękowski, Wojciech Biedroń, Adam Kacprzak, Jacek Karnowski, Michał Karnowski, Tomasz Karpowicz, Kamil Kwiatek, Aleksander Majewski, Adam Stankiewicz, Weronika Tomaszewska, Anna Wiejak.

Autorzy: Łukasz Adamski, Piotr Cywiński, Krzysztof Feusette, Grzegorz Górny, Edyta Hołdyńska, Jerzy Jachowicz, Aleksandra Jakubowska, Stanisław Janecki, Dorota Łosiewicz, Maja Narbutt, Maciej Pawlicki, Andrzej Potocki, Marek Pyza, Aleksandra Rybińska, Marcin Wikło.

Używasz przestarzałej wersji przeglądarki Internet Explorer posiadającej ograniczoną funkcjonalność i luki bezpieczeństwa. Tracisz możliwość skorzystania z pełnych możliwości serwisu.

Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnej.