Ewa Stankiewicz: generał od pół roku przestał mówić. Odniosłam wrażenie, że nie chce powtarzać tego co już kiedyś powiedział

PAP
PAP

Kolejne "samobójstwo" osoby publicznej w Polsce. I kolejne doniesienia reżimowych mediów, które w pierwszych słowach, bez śledztwa sugerują przyczynę śmierci. Generał Petelicki, który zaczął krytykować oficjalną wersję przyczyn katastrofy smoleńskiej - nie żyje. Ujawnił mafijną akcję wśród Platformy Obywatelskiej - smsa, wysłanego do członków tej partii. Sms był zaplanowaną akcją dezinformacyjną kierownictwa Platformy, co do przyczyn katastrofy.

Generał od pół roku przestał mówić. Próbowałam z nim umówić się na wywiad ale odniosłam wrażenie, że nawet nie chce powtarzać tego co już kiedyś powiedział publicznie. Moim zdaniem musiał zginąć: mafia karze tych którzy się wyłamują, żeby inni nie poszli w ślady. Kilka miesięcy temu przygotowałam spot GP o nagłym wysypie samobójstw osób publicznych w Polsce. Jednak pomimo wykupienia i opłacenia miejsca antenowego, żadna z telewizji nie wyemitowała tego spotu. Zobacz zakazany w Polsce spot o "samobójstwach" osób publicznych.

Autor

Wspieraj uczciwe, wolne, polskie media. Subskrybuj! Wspieraj uczciwe, wolne, polskie media. Subskrybuj! Wspieraj uczciwe, wolne, polskie media. Subskrybuj!

Komentarze

Liczba komentarzy: 0